Home

DRIVE MAX

Nauka jazdy DRIVE MAX - numer jeden na śląsku

Ośrodek szkolenia kierowców OSK DRIVE MAX jest niezmiennym liderem w województwie śląskim jeśli chodzi o zdawalność egzaminów na prawo jazdy. U nas kursant jest zawsze na pierwszym miejscu. Zaufaj doświadczeniu

Przesuń w dół

O NAS

DRIVE MAX ROBERT CACOŃ

DRIVE MAX gwarantuje Ci że każdego kursanta przygotujemy do egzaminu na prawo jazdy perfekcyjnie. Mamy świadomość, że każdy człowiek jest inny i musimy znaleźć dla każdego najbardziej odpowiedni tryb nauki. Jesteśmy numerem jeden jeśli chodzi o zdawalność egzaminów na prawo jazdy za pierwszym razem jeśli chodzi o województwo śląskie. Doświadczenie, profesjonalizm i co najważniejsze skuteczność to główne cechy, które pomogą Cię przekonać do skorzystania z naszych usług. Zapraszamy serdecznie!

240+

EGZAMINÓW ZA PIERWSZYM !

Nasi kursanci zdają egzaminy na prawo jazdy za pierwszym! Ty też możesz stać się pełnoprawnym kierowcą! kontaktuj się z nami jeśli masz jakieś pytania!

CO ZYSKUJESZ ?

ZDANY EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

Podejmując współpracę z ośrodkiem szkolenia kierowców DRIVE MAX Robert Cacoń masz pewność, że egzamin na prawko masz już w kieszeni!

DRIVE MAX

DLACZEGO DRIVE MAX ?

Jazdę mamy we krwi

Wybierając naszą firmę jesteś już blisko osiągnięcia własnego celu jakim jest zdanie egzaminu na prawo jazdy za pierwszym razem!

Dobieramy dla Ciebie najlepsze strategie nauczania

Szkolimy na samochodach, na których zdajesz swój egzamin

Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności

Wybierz świadomie. Mamy Twój klucz do sukcesu!

Poniżej możesz zapoznać się ze statystykami zdawalności egzaminów na prawo jazdy, w których brali udział nasi kursanci.

ZDAŁO ZA PIERWSZYM RAZEM
90%
ZDAŁO ZA DRUGIM RAZEM
80%
ZDAŁO ZA TRZECIM I WIĘCEJ
50%

NAJLEPSZA EKIPA

NASI INSTRUKTORZY

Naszych instruktorów prawa jazdy cechuje indiwidualny styl, bogate doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego kursanta!

KONTAKT Z NAMI

Zadzwoń do nas lub wyślij swój email

Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń lub napisz wiadomość! Z powodu dużego nakładu pracy i czasu jaki poświęcamy na szkolenie naszych kursantów nie zawsze jesteśmy w stanie szybko odpowiadać na Twoje wiadomości. Zapraszamy serdecznie do naszego biura w Myszkowie koło dworca PKP.

    OPINIE NASZYCH KURSANTÓW

    Co mówią o nas ludzie

    BLOG

    NOWOŚCI W DRIVE MAX

    Tutaj co jakiś czas będziemy umieszczać treści, które będą pomocne i przydatne podczas Twojego procesu nauczania.